Doświadczony dziennikarz i copywriter zajmie się przygotowaniem tekstów na Państwa stronę.

Oferta obejmuje zarówno korektę i redakcję tekstów będących w Państwa posiadaniu, jak i tworzenie nowych w oparciu o uzyskane od Państwa materiały lub o materiały zdobyte przez researchera (zapewniamy researchera/brokera informacji).

GoodContent.pl

Teksty na strony internetowe nasz specjalista tworzy od 15 lat; natomiast dziennikarstwem w pismach zajmował się przez lat 8, przechodząc przez wszystkie szczeble: korektę, redakcję, pisanie artykułów zleconych, przeprowadzanie wywiadów, autorską kolumnę i wreszcie stanowisko redaktora naczelnego w ogólnopolskim tygodniku o ponadstutysięcznym nakładzie.

Posiada doświadczenie w przygotowywaniu tekstów do wypowiedzi żywym słowem (odczyty, audycje radiowe, wypowiedzi publiczne), które wymagają użycia specyficznego języka, nie sprawiającego wrażenia tekstu odczytywanego.

Pracuje w oparciu o pełną współpracę z klientem lub tylko o szybkie konsultacje albo zupełnie samodzielnie z jedną konsultacją gotowego produktu. Wybór określonej formy jest uzależniony od preferencji zamawiającego, a także od specyfiki i obszerności zamówionego materiału.

Mogą Państwo zlecić niewielkie zlecenia krótkoterminowe, ale najbardziej opłacalna i efektywna jest długofalowa współpraca przy poważnych, obszernych publikacjach.